Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Ingersoll
2016 Audi A3 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
| Price: | $17,985 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:108,450 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26262A |
| City: | Ingersoll |
2016 Audi A3 2.0 Premium Overview
The 2016 Audi A3 2.0 Premium is a compact luxury sedan that fuses high performance with sophisticated design, gaining the attention of driving enthusiasts and luxury aficionados alike. Below are some of the standout fe
.....Read MoreLire la suiteINCLUDES 6 MONTH 10,00KM WARRANTY
| Price: | $26,750 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:195,660 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25104A |
| City: | Ingersoll |
2016 Chevrolet Tahoe LTZ
The 2016 Chevrolet Tahoe LTZ is a luxurious full-size SUV that combines robust performance with high-end features and a sophisticated design. Here are some standout features that make the Tahoe LTZ an exceptional choice:
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:211,873 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26081A |
| City: | Ingersoll |
2016 Chevrolet Silverado 1500 LT
The 2016 Chevrolet Silverado 1500 LT combines robust design with impressive performance, making it an excellent choice for both work and leisure. Its powerful engine and cutting-edge features ensure that it stands out i
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...



